LIGHTING / Candlesticks & Candelabras / Candelabras 5475066
nr 547 5066
CANDELABRAS
Lenght: ()
ett par, nysilver, 3 armar, med ljusmanschetter, höjd: 46 (bruksslitage)
1000
SEK 950
Monday October 20 2008
at 16:24:43
700 kr
800 kr
900 kr
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.